ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای حسابداری و مالی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای حسابداری و مالی

نیک لاین اولین پیشنهاد گوگل به حسابداران

وقتی دنبال محتوای خاصی در اینترنت میگردیم قطعا اولین گزینه ما گوگل هست و به محض باز کردن صفحه گوگل با وارد کردن کلمات ، گوگل عبارات پرکاربرد را به کاربران پیشنهاد میدهد و بعد از وارد کردن متن مورد جستجو با توجه به معیارهای پیچیده ، گوگل بهترین پیشنهادها را به کاربر میدهد. 

گروه خدمات نرم افزاری و حسابداری نیک لاین در یک سال اخیر با رویکرد تدوین محتوای کاربردی در فضای مجازی به بررسی مطالب پرداخته و سعی نموده است در ارائه محتوا مطالب را بصورت خلاصه و در قالب جدول یا اشکال گرافیکی قابل فهم تر ارائه دهد.

در همین راستا با راه اندازی سایت و کانال تلگرام و پیج اینستاگرام در ارائه مطلب به مخاطبین علی الخصوص حسابداران عزیز تلاش نموده است. و نتیجه تلاش ما این بوده که بعضی از عبارات کلیدی و پرکاربرد حسابداران در جستجوی گوگل بعنوان اولین پیشنهاد به حسابداران ارائه میگردد که باعث افتخار این مجموعه میباشد و امیدواریم روز به روز بر این محتواهای کاربردی اضافه گردد.

بعنوان نمونه سه مطلب که بسیار ساده و با ساده ترین شکل ممکن طراحی گردیده است مورد توجه مخاطبین قرار گرفته است و بعنوان اولین پیشنهاد گوگل به کاربران مورد توجه قرار گرفته است.

 

مطالبی که مورد توجه ویژه قرار گرفته اند:

جدول مالیات حقوق 98 : که در هنگام نوشتن اولین حروف ، بعنوان پیشنهاد گوگل کل مطلب نمایش داده میشود و جالب تر اینکه اولین پیشنهاد گوگل به این عبارت کاربردی حسابداران چیزی نیست جز مطلب ساده شده مندرج در سایت نیک لاین ، برای مشاهده مطلب اینجا کلیک کنید.

 

 که مطلب فوق طبق تصویر زیر پیشنهاد اول گوگل میباشد

مالیات علی الراس : که این کلمه هم جزو کلمات پرکاربرد برای جستجوی حسابداران میباشد و بعنوان اولین گزینه گوگل به مخاطبین پیشنهاد میگردد برای مشاهده مطلب اینجا کلیک کنید

 

 

سند حسابداری تسهیلات : این عبارت هم در حیطه تخصصی کاربرد دارد و در هنگام جستجوی موارد مشابه پیشنهاد اول گوگل به کاربران سایت نیک لاین میباشد. برای مشاهده مطلب اینجا کلیک کنید

 

  که مطلب فوق طبق تصویر زیر پیشنهاد اول گوگل میباشد

 

در ادامه نیز سعی گروه نیکان بر اینست تا مطالبی که توسط کاربران مورد جستجو و پرسش قرار میگیرد با بررسی مطلب و خلاصه و ساده سازی و ارائه به شکل گرافیکی قابل فهم تر گردد و در انجام این امر از پیشنهادات سازنده کاربران استفاده میکنیم.

لطفا مواردی که پیشنهاد شما عزیزان برای محتواسازی میباشد از کانال های ارتباطی که با دارید پیشنهاد دهید.

کانال های ارتباطی با گروه نیک لاین از سایت و صفحه اینستاگرام به آدرس NikLine.ir  و کانال تلگرامی به آدرس NikLine_ir میباشد.

 

پیام های خوانندگان :


دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *